body shaving

حقیقتی راحت

زندگی پر از سختی هاست. اما همیشه اینطور نخواهد ماند. اگر فردی هستید که می خواهید همه چیز ساده و زیبا باشد، حتی در زیر دوش حمام، ما محصول مناسب شما را در اختیار داریم: اکتیو 3

این محصول کوچک به تمام معنا چندکاره است. ترکیبی است از ژل شستشوی نیروبخش، یک شامپوی مراقبت از موها و یک ژل اصلاح آرام کننده که همگی در یک قوطی قرار گرفته اند. صحیح است، یک محصول که به شما امکان می دهد دوش بگیرید، از شامپو استفاده کرده و اصلاح کنید! وقت را از دست ندهید، شلوغ نکنید. 

برای کسانی که معمولاً در رفت و آمد هستند، این محصول می تواند بهترین دوستشان باشد: مناسب برای سفرهای تجاری، روزهای آخر هفته که در خانه نیستید یا دوش گرفتن پس از باشگاه.

علاوه بر اینکه یک محصول فوق العاده کارآمد است، مزیت هایی را نیز برای پیرایش شما به همراه دارد: این محصول انرژی بخش حاوی فن آوری پیشرفته MICRO TEC و حاوی ویتامین مقوی F و همچنین پلیمرهایی پیشرفته است. این فرمول به میزان متوسط بدن و موها را تمیز می کند، کف های زیادی تولید می کند که پوست شما را نرم کرده و نهایت اصلاح در زیر دوش است.

آن را امتحان کنید - دوش گرفتن را برای شما آسان می کند.

قبل از دوش گرفتن

اصلاح کردن در زیر دوش حمام - بهترین روش: با اکتیو 3، بدن و موهای خود را پر از کف کنید.

اکتیو 3 سبب می شود که موهایی نرم تر و صاف تر داشته باشید، در نتیجه موهای نرم را راحت تر می توان اصلاح کرد. آب گرم و بخار سبب باز شدن منافذ پوست می شوند.

اکنون شما کاملاً آماده مرحله بعدی هستید.

صورت

هنگامی که در هنگام دوش گرفتن اصلاح می کنید، باید آینه ای داشته باشید که غبار نگیرد. اصلاح کردن را از قفسه سینه خود شروع کنید. تیغ را تقریباً به زاویه 30 درجه در دست بگیرید. سپس قسمت گردن و در نهایت بالای لب ها  و چانه را اصلاه کنید، به سمت پایین و بالای فک بیایید و سپس به سمت بالا و پایین چانه حرکت کنید.

قفسه سینه

اصلاح کردن قفسه سینه می تواند بسیار سریع و ساده باشد. با ضربه های ملایم و آرام، اصلاح را به سمت پایین قفسه سینه شروع کنید و سپس به سمت بالا حرکت کنید. در وسط قفسه سینه، به صورت افقی اصلاح کنید، از بیرون به داخل. مراقب باشید که نوک سینه خود را نبرید. از داخل به سمت نوک سینه اصلاح کنید و یک حالت ستاره مانند ایجاد کنید.

زیر بغل

از اکتیو 3 استفاده کنید و در زیر بغل خود کف درست کنید. دست خود را روی سرتان بگیرید تا پوست زیر بغل کش بیاید و صاف تر شود. با ضربه های کوچک رو به پایین از بالای زیر بغل به سمت پایین حرکت کنید. سپس از داخل به بیرون اصلاح کنید تا باقیمانده موها نیز از بین برود.

موهای ناحیه تناسلی

اکنون به اندام های تناسلی خود بروید. از خط موها شروع کرده و با ضربه های یک باره به پایین حرکت کنید. در ابتدا در جهت رویش موها اصلاح کنید تا در حد امکان موها برداشته شوند. سپس در جهت مخالف اصلاح کنید تا تمام موها بطور کامل برداشته شوند. هرگز هیچ قسمت را بیش از دو بار اصلاح نکنید مگر اینکه بخواهید از بریدگی های ایجاد شده بعد از آن لذت ببرید!

پس از دوش گرفتن

پس از دوش گرفتن، با آب خنک خودتان را بشویید تا منافذ بسته شوند. بدن خود را با یک حوله نرم و تمیز خشک کنید. حوله را روی پوست خود نکشید زیرا در این حالت پوست بسیار حساس است. اکنون کاملاً آماده هستید!