Don't sweat your clothes

دیگر لباس هایی پر از عرق ندارید

اگر نسبت به لکه های عرق ایجاد شده بر روی لباس هایتان بسیار حساس هستید، بهتر است برای لباس های خود از یک محصول ضد تعرق استفاده کنید. موادی که بر روی بدن خود استفاده می کنید و محصولات مختلف می توانند تفاوت بسیاری ایجاد کنند. توصیه های ما درباره کارهایی که باید انجام دهید یا از انجام آنها خودداری کنید را دنبال کرده و دیگر به خاطر ایجاد این لکه ها شرمنده نشوید.

کارهایی که باید انجام دهید

از لباس های آزاد تری استفاده کنید. پوشیدن چنین لباس هایی سبب می شود که پوست شما امکان تنفس بهتری داشته باشد، هنگامی که لباس های تنگ می پوشید پوستتان دچار خفگی می شود و شروع به عرق کردن می کند.

تحقیقات خود را انجام دهید. مواد و لباس های مقاومت در برابر تعرق بسیاری در بازار وجود دارند - برخی از این موارد مواد ضد باکتری هستند و از این رو کمتر بوی بد تعرق را احساس می کنید. این مواد در فصل زمستان می توانند "لایه ای اصلی" را بر روی پوست شما تشکیل دهند.

در روزهای گرم تابستان از لباس هایی ساخته شده از الیاف طبیعی استفاده کنید. این مواد به پوست شما امکان می دهند تا به راحتی نفس بکشد و هرچه میزان تنفس پوست شما بیشتر باشد، نتیجه بهتری خواهید گرفت.

اگر مدتی قبل از مواد ضد تعریق استفاده کرده اید اگر زیاد عرق می کنید صفحه های محافظ زیر بغل می توانند محافظت بیشتری ایجاد کنند. این لایه های لباسی به پوست می چسبند و یک مانع فیزیکی ایجاد می کنند که مانع از ایجاد لکه بر روی لباس ها نیز می شود. تحمل این لایه ها کمی سخت است اما نیاز شما را به خوبی برآورده می کنند.

کارهایی که نباید انجام دهید

پاهای خود را فراموش نکنید! بخش زیادی از غدد تعرق شما بر روی پاها قرار گرفته اند از این رو انتخاب پوشش مناسب برای پاها نیز می تواند کار بسیار مهمی باشد. بجای کفش های کتانی از کفش های چرمی استفاده کنید. برای اینکه بهترین انتخاب را انجام داده باشید، بهتر است کفش انتخابی شما دارای محفظه های تهویه باشد تا تعرق زیادی را به بیرون هدایت کند و همچنین سعی کنید که چند جفت کفش آماده داشته باشید!

از خرید مواد مصنوعی و ارزان قیمت خودداری کنید زیرا در آنها تهویه هوا انجام نمی شود و امکان تنفس پوست وجود ندارد، در نتیجه پای شما به مقدار زیادی عرق می کند.

فراموش نکنید که پیش بینی وضعیت آب و هوایی را دنبال کرده و متناسب با هوا لباس بپوشید - پوشیدن لباس های متعدد بر روی یکدیگر توصیه نمی شود. هرچه لباس ها کمتر باشد، نتیجه بهتری خواهید دید. همیشه یک ژاکت نازک با خود به همراه داشته باشید تا در صورت احساس سرما آن را بپوشید.