know your showers

محصولات استحمام خود را بشناسید

یک بیدارباش پرنشاط

این معمولی ترین و همزمان پراسترس ترین روش حمام رفتن است. تمام ثانیه ها برای شما ارزشمند هستند! بجای اینکه عجله کنید می توانید آرام باشید و به روز خود یک "صبح بخیر" بگویید. مهم ترین مسئله، استفاده مؤثر از زمان است. مسئله اصلی این است که بتوانید به بهترین شکل حمام کنید تا زمانی که از خانه خارج می شوید شکل ظاهری فوق العاده ای داشته باشید

فرصتی برای استراحت پس از کار

تمام طول روز دور یقه لباستان عرق کرده است؟ بالاخره پس از یک روز پر از استرس به خانه رسیدید؟ به این فرصت برای حمام کردن مانند یک جایزه پس از یک روز خستگی نگاه کنید. زمان آن رسیده که استراحت کنید، همه کارها را تعطیل کنید و به یک بعدازظهر خوب و راحت فکر کنید. این مسئله را نادیده نگیریم که: اگر از نظر بدنی و ذهنی احساس خستگی می کنید، با حمام کردن می توانید تمام احساسات خود را دوباره فعال کنید و جان دوباره ای به خود ببخشید.

آماده شدن برای جشن

روز خسته کننده ای داشته اید و اکنون برای یک تفریح واقعی آماده هستید. حس جشن و پایکوبی را در خودتان زنده کنید! اما اگر عرق کرده اید و بسیار خسته هستید، واقعاً خست است که خودتان برای لذت بردن از اطرافتان آماده کنید. بنابراین قبل از اینکه به جشن بروید، خودتان را آماده کنید. دوش بگیرید و برای هر رویدادی مانند یک مرد قوی احساس شادابی و نشاط کنید.

مهم ترین چیزی که مورد نیاز شماست

برخی مواقع آنچه مورد نیاز شماست، یک امر ضروری است! بعد از یک روز کاری سخت و انجام حرکات ورزشی در باشگاه، یک جلسه تمرین خسته کننده با گروه و یا یک پیاده روی سریع در یک پارک محله ای - اینها زمان هایی است که نیاز به یک دوش گرفتن بسیار ضروری و لازم است. این دوش گرفتن اولین گام در مقابله با عرق کردن و کثیفی های ایجاد شده است، به شما کمک می کند تا قدرت خود را بدست بیاورید و به دنیایی از بوهای خوب قدم بگذارید!

یک حمام پر از بخار برای دو نفر

حس شما دروغ نمی گوید، در حس و حال مناسبی هستید - اکنون زمان آن فرا رسیده است تا همراه با کسی که دوستش دارید در زیر دوش بایستید و کمی یکدیگر را نوازش کنید. کمی شادی کنید و احساس خوبی داشته باشید! ممکن است تمیز شدن اولین هدف شما نباشد، اما استفاده از ژل شستشوی مناسب می تواند به همه چیز قدرت بیشتری بدهد. روشی فوق العاده برای اینکه در کف مواد شوینده غوطه ور شوید و احساس سرزندگی کنید!