Lose the man sweater

دیگر نیازی به پوشیدن عرق گیر ندارید

اصلاح موهای زائد بدن مردان می تواند کار دشواری باشد. اولین دلیل و اشتیاق برای انجام این کار "کم کردن حجم موهایی است که دیگران آنها را می بینند". با اصلاح کردن می توانید حجم این موها را کاهش دهید. اما اگر اصلاح فک و آرواره ها را نمی توانید به راحتی انجام دهید، تصویر کنید که اصلاح سایر بخش ها ممکن است چقدر دشوار باشد. برای اینکه بتوانید موهای زائد را اصلاح کرده و ظاهر مردانه خود را نیز به خوبی حفظ نکید، چندین روش ارائه کرده ایم که ممکن است آنها را بپسندید.

اول از همه اینکه از تیغ های معمولی و قدیمی برای اصلاح موهای بخش های پایینی بدن خود استفاده نکنید. نه تنها کنترل دسته تیغ سخت است بلکه احتمال بریدن پوست شما نیز زیاد است. همچنین این احتمال وجود دارد که باکتری های موجود بر روی لبه تیغ پخش شوند و پس از اصلاح دچار حساسیت، جوش و عفونت های پوستی شوید.

اگر دستگاه برقی "اصلاح بدن" به صورت خیس استفاده کنید، در مقایسه با تیغ های قدیمی می تواند سبب شود که نتیجه کار هوشمندانه تری داشته باشید. برای اینکه بهترین نتایج را مشاهده کنید، توصیه می کنیم که دو مورد زیر را تهیه کنید: یک تیغ برقی با فویل ضد حساسیت (سطحی صاف و دارای منفذ همراه با تیغه هایی در زیر سطح) و یک جفت ماشین موزنی همراه با اتصال شانه قابل تنظیم (بری اینکه "موهای جمع شده" را از دسته جدا کند). اگر بتوانید دستگاهی تهیه کنید که هر دوی این کارها را با یکدیگر انجام دهد، نتیجه بهتری نیز خواهید داشت!

اصلاح موهای پرپشت با یک جفت ماشین موزنی یا قیچی با نوک پهن (نمی توانیم روی این مورد تأکید زیادی داشته باشیم) کار نسبتاً راحتی است اما برای اینکه ظاهری زیبا داشته باشید، لازم است که روش های حرفه ای تری را دنبال کنید. در اینجا چهار روش ساده برای اصلاح موها بدون هرگونه عوارضی ارائه شده است:

  1. مرحله 1
  2. مرحله 2
  3. مرحله 3
  4. مرحله 4

مرحله 1

ابتدا قسمت مورد نظر از بدن خود برای اصلاح را تمیز کرده و بر روی آن پودر بزنید تا هرگونه رطوبت اضافی از بین برود.

مرحله 2

به دقت پوست افتاده خود را بالا بکشید و تا حد امکان محکم نگهدارید تا پوست شما به طور تصادفی در دستگاه موزنی گیر نکند، سپس با زاویه 45 درجه و با کمک یک دستگاه موزنی شروع به اصلاح کنید تا زمانی که فقط ریشه موها باقی بماند.

مرحله 3

سپس از یک تیغه با فویل صاف استفاده کرده و باقیمانده موها را اصلاح کنید. سپس پوست را به سمت بالا بکشید و سطح تیغه را به حالت دورانی کوچک حرکت دهید تا زمانی که آن قسمت از پوست کاملاً صاف و یکدست شود.

مرحله 4

در آخر از یک بالم بدون الکل و مرطوب کننده استفاده کنید. تا حد امکان پوست را بالا بکشید.