Shave off seconds

اصلاح کردن در کوتاه ترین زمان

هرچند که بعضی از افراد نسبت به اصلاح موی بدن در مردان احساس خوبی ندارند، اما بسیاری از ورزشکاران حرفه ای به این نتیجه رسیده اند که اصلاح موی بدن می تواند در ورزش حالت رقابتی ایجاد کند. ما اصلاح موها نه تنها پیچش عضله ها را بهتر به نمایش خواهید گذاشت، بلکه مزیت های تکنیکی بسیاری نیز دارد. ما مدل ها را از حرفه ای ها و ورزشکاران جدا کرده ایم تا به این نتیجه برسیم که در کدام رشته ورزشی واقعاً به یک فیزیک و بدن بدون مو نیاز است (و اینکه چه گروهی فقط احساس داشتن پوستی براق و بدون مو را دوست دارند).

دوچرخه سواری

بر خلاف این باور معروف و یا تأکیدی که در بین متخصصین در امر دوچرخه سواری وجود دارد، اصلاح موی پاها هیچ ارتباطی با آیرودینامیک ندارد. درحقیقت هیچ تحقیقات آکادمیکی نشان نمی دهد که پاهایی بدون مو سرعت حرکت بیشتری در مقایسه با پاهایی پرمو دارند. احتمال وجود چنین حالتی بسیار کم است و حتی اگر متخصصین دوچرخه سواری درباره آن نظری بدهند، این امر تنها می تواند نوعی تلقین باشد تا شما ظاهر و احساسی ورزشکاری داشته باشید (می توانید به لباس های مخصوص شنا با رنگ های متنوع و ابزارهایی جالب نگاهی داشته باشید و نیازی به پوشاندن هیچ بخشی از بدن خود نداشته باشید). اینها تنها تصورات و خیالات شماست.

تنها دلیل موجه برای اصلاح موهای بدن این است که پوستتان در طول مسیر دچار حساسیت و خارش نشود و در شرایط سختی که بدشانسی به سراغ شما می آید و ممکن است دچار برخورد و تصادم شوید، به راحتی زخم های شما بررسی و پانسمان شود. اگر پاهای پرمویی داشته باشید این کار ممکن است به راحتی انجام نشود و یا بعداً کندن چسب با درد همراه باشد.

شنا

قبل از تولید لباس های مخصوص شنا با ویژگی های خاص، شناگرها دلیل بسیار خوبی برای اصلاح موهای قفسه سینه خود داشتند زیرا به دلیل وجود عاملی به نام "جریان آرام یا لایه ای"، آب به راحتی می تواند در اطراف اجسام سیقلی حرکت کند. تراکم آب در مقایسه با هوا 1000 بار بیشتر است و از این رو برای حرکت به سطحی کاملاً صاف و سیقلی نیاز دارد.

تحقیقات علمی نشان داده است که اصلاح موهای بدن به خوبی به انجام کامل و بی نقص این جریان آرام کمک می کند. اصلاح می تواند تأثیر فوق العاده ای روی فاصله طی شده با هر ضربه بدن بگذارد، مخصوصاً در مسابقات المپیک که حتی صدم ثانیه هم می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند!

بدنسازی

افرادی که کار بدنسازی انجام می دهند به دنبال مزایای اصلاح مو در حین انجام کارهای خود نیستند، بلکه به سادگی به دنبال حفظ "زیبایی" بدون خود هستند. با کمتر بودن میزان موی بدن، به سادگی بر میزان زیبایی بدن افزوده می شود. و تا جایی که به این ورزشکاران مرتبط است، تمام این جزئیات کوچک برایشان بسیار اهمیت دارد. علاوه بر آن، اگر می خواهید شکم عضلانی خود را در زیر انبوهی از موها پنهان کنید، فایده عضلانی و زیبا بودن شکم چیست؟