Shower Time

قدرتی برای کسانی که زیاد دوش می گیرند

لیف خود رادوست داشته باشید!

لیف چیست؟ همین سؤال را کردید؟ لیف در اصل مانند یک اسفنج خشک است. ممکن است در بین وسایل حمام تمام دوست دخترهای خود یکی از آنها را دیده باشید. آن را بر روی پوست خود بمالید تا تمام منافذ باز شود و مانند یک لایه بردار برای پوست عمل کند. این کار مانند یک ماساژ برای پوست است که سبب می شود احساسی خوب و شکل ظاهری خوبی داشته باشید.

دما را بررسی کنید!

با یک مشت آب گرم شروع کنید. دوش را روی سرتان بگیرید و آب سرد را باز کنید. اجازه دهید آب بر روی پاهای شما جریان داشته باشد و به بالا به سمت بازوی راست و چپ شما برود. اگر به اندازه کافی شجاع هستید، کمی خودتان را تکان دهید و به عقب و جلو کج شوید. این حرکت را سه یا چهار بار تکرار کنید تا احساس تازگی و نشاط کامل داشته باشید و در تمام طول روز تا شب احساس شادابی کنید.

تمام بدن خود را از کف بپوشانید

بین آب گرم و سرد کمی فاصله در نظر بگیرید تا فشار آب کم شود و به خوبی کف درست شود. به آرامی ژل حمام را ماساژ دهید تا به یک کف سبک و کرم مانند تبدیل شود و حداکثر تأثیر تمیزکنندگی و نرم کنندگی را بر روی بافت پوست بگذارد و احساس خوبی در تمام قسمت های بدن خود داشته باشید. همچنین به شما کمک می کند تا جریان خون را تحریک کرده، کل بدن را تحریک می کند تا انرژی تازه ای داشته باشید.

اصلاح در زیر دوش حمام

چه کسی می گوید که فقط زن ها می توانند چند کار را همزمان انجام دهند؟ اصلاح کردن در زیر دوش حمام روش فوق العاده ای برای صرفه جویی در وقت است و دیگر لازم نیست وقت خود را در اطراف سینک بگذرانید. علاوه بر آن، گرمای حاصل از آب دوش سبب می شود که منافذ پوستی شما باز شود، الیاف و تارهای مو نرم شده و اصلاحی کامل تر داشته باشید. یک آینه می تواند به شما کمک کند اما چندان هم ضروری نیست، با وجود آینه می توانید بر تمام زوایای پوست خود تمرکز داشته باشید. سپس با آب بسیار خنک صورت خود را بشویید تا منفذها دوباره بسته شوند و موها در زیر پوست رشد نکنند.

مراقبت پس از حمام کردن

بدون برخی از پیرایش های خاص پس از حمام کردن، هیچ حمامی نمی تواند به تنهایی کامل باشد. ابتدا بدنتان را به طور کامل با حوله خشک کنید. توصیه می کنیم که از یک لوسیون مرطوب کننده مناسب برای بدن استفاده کنید که توازن رطوبت طبیعی را برای یک پوست سالم و زیبا به شما باز می گرداند.  از یک تمیزکننده و مرطوب کننده متفاوت از پوست صورت خود استفاده کنید. اگر اصلاح کرده اید می توانید از یک بالم یا اسپری افترشیو استفاده کنید. اکنون زمان فوق العاده ای برای استفاده از دئودورانت است، زمانی که بدن شما در تمیزترین حالت خود قرار دارد. فراموش نکنید دندان های خود را مسواک بزنید، موهای خود را حالت دهید و یا کمی به خودتان عطر بزنید، سپس آماده هستید!