Get your showerhead in the game

دوش حمام را نیز به بازی بگیرید

شما نیز از کم بودن حجم آب در ابتدای صبح خسته شده اید؟ آیا منفذهای دوش حمام شما نیز گرفته است و آب بجای اینکه بر روی شما بریزد به دیوارها پرتاب می شود؟ پس تابحال به دوش حمام خود زیاد توجه نکرده اید. دوش حمام می تواند روش حمام کردن شما را تغییر دهد، می تواند بخش مهم و لذت بخشی از زندگی شما باشد و تجربه فوق العاده متفاوتی را برای شما ایجاد کند!

از دوش های پیچده تا موارد بسیار سلطنتی و یا دوش های بسیار ساده و معمولی - امروزه طراحی و عملکرد آنها بسیار متنوع است. اگر می خواهید یک دوش شیک و زیبا داشته باشید، یا یک دوش بسیار پیچیده و پیشرفته، اگر می خواهید آب با فشار پخش شود یا اینکه به آرامی بر روی بدن شما بریزد، در اینجا برخی از گزینه های موجود ارائه شده است.

اسپری جت

این اسپری کلاسیک با فشار بالا و قدرت فراوان، به ماهیچه های شما توان و انرژی می بخشد. مناسب برای یک حمام بسیار سریع.

jet_spray
fine_mist

فاین میست

رطوبت و لطافت آب پخش شده بر روی پوست شما، به شما این حس را می دهد که در جنگل های استوایی هستید. آرام بخش و شاداب کننده، همچنین فضای فوق العاده ای ایجاد می کند که می توانید با کسی که دوستش دارید دوش بگیرید و این لحظات را هرگز فراموش نکنید.

فرشینگ گاش

در آب غوطه ور شوید مانند اینکه در کف زیر یک آبشار ایستاده اید. در تابستان یا پس از برگشتن از سونا، پخش آب خنک از دوش همان چیزی است که می تواند شما را شاداب کند.

refreshing_gush
full_body_massage

ماساژ بدن

چرا فقط به دوش حمام توجه می کنید؟ با سردوش های حمام نصب شده در دیوارهای حمام، در حالی که خودتان را تمیز می کنید احساس کنید که در یک مکان پر زرق و برق در حال ماساژ گرفتن هستید.