You missed a spot, the size of your body

برق انداختن پوست

اکثر مردان وقت بسیاری را در کارواش یا در ماشین خود می گذرانند تا هر لکه یا کثیفی را پاک کنند.  چرا این همه تلاش می کنید؟ پاسخ آن ساده است: ماشین مردان نشانه غرور و شخصیت آنهاست، می خواهند آن را در بهترین شرایط حفظ کنند تا طول عمر بیشتری داشته باشد. مراقبت از پوست مردان نیز به همین شکل یکی از سرمایه گذاری های بلندمدتی است که به حفظ ظاهری سالم و قوی کمک کرده و سبب می شود که برای همیشه طراوت خود را حفظ کنند. هنگامی که می خواهید بهترین کار را بر روی پوست خود انجام دهید، توجه به جزئیات و تمام زوایای مهم پوست سبب می شود تا تفاوت بزرگی را خلق کنید.

  1. مرحله 1
  2. مرحله 2
  3. مرحله 3

مرحله 1

پوستتان لایه لایه می شود؟ این چه حالتی است؟ سؤال شما همین است؟ این روشی فوق العاده برای جدا کردن لایه هایی از سلول های مرده پوست است که در نتیجه سبب می شود پوستی تازه تر و "جوان تر داشته باشید"، این کار را به عنوان مثال می توانید با استفاده از کرم های لایه بردار انجام دهید. این روش لایه برداری سبب می شود که گرفتگی منافذ پوست نیز برطرف شود، این کار مانند از بین بردن فرسودگی ها و زنگ زدگی هاست. این کرم را باید بر روی پوست خیس خود استفاده کنید و به آرامی به حالت دایره ای حرکت دهید، دقیقاً مانند زمانی که کاپوت را به آرامی حرکت می دهید، همچنین بر روی قسمت هایی از پوست سخت خود مانند زانوها یا آرنج وقت بیشتری بگذارید. در حقیقت مردان در مقایسه با زنان از لایه برداری نتایج مثبت بیشتری را کسب می کنند زیرا پوست ضخیم تری دارند و در نتیجه بدون ایجاد شکافت و بریدگی، سطح پوستی نرم و یکدست خواهند داشت.

مرحله 2

خشک کردن بدن پس از حمام کردن یا دوش گرفتن مانند مرحله برق انداختن است. روش برق انداختن بدن با برق انداختن ماشین متفاوت است: رطوبت را با ملایمت از بین ببرید، نیازی به وارد آوردن فشار زیاد نیست! بسیار خوب، پس موارد دیگری بجز حوله وجود دارند که می توانند به پوست شما آسیب برسانند. اما شما نمی خواهید هیچ آسیب بی دلیلی به پوست خود وارد کنید یا اینکه سبب ایجاد حساسیت یا ساییدگی شوید، مخصوصاً اگر پوستی خشک دارید. برای اینکه از بهترین نتیجه برخوردار شوید، در سرتاسر بدن خود این کار را انجام دهید و فراموش نکنید که کمی وقت بگذارید و تمام برآمدگی ها و فرورفتگی هایی که دسترسی به آنها کمی مشکل است را خشک کنید.

اکنون پوست شما آماده کار نهایی است و احتمالاً این مهم ترین مرحله در مراقبت از پوست است.

مرحله 3

درست حدس زدید - اکنون وقت استفاده از مرطوب کننده است! این کار معادل استفاده از یک لایه محافظ از واکس براق کننده بر روی ماشین است. با استفاده از واکس براق کننده، از رنگ ماشین در برابر عناصر خارجی محافظت می شود، همچنین خراش ها و زدگی های کوچک نیز پر می شود تا کمتر قابل شناسایی باشند. همچنین مرطوب کردن سبب می شود که از خشک شدن سلول ها جلوگیری شود، شکل ظاهری پوست را بهبود می بخشد و از پوست در برابر آسیب های محیطی محافظت می کند. با این کار پوست مردان محکم می شود و انعطاف پذیری بیشتری خواهد داشت، از این رو کارآیی بیشتری دارد و برای مدت بیشتری جوان خواهد ماند. اینها همگی ارزش تلاش های شما را دارد زیرا برخلاف ماشین، شما بعد ازچند سال نمی توانید بدن خود را با یک بدن جدید تعویض کنید.