You missed a spot, the size of your body

نکته ای را فراموش کردید، سایز و اندازه تان

مهم تر از آن است که فکر می کنید

اگر فکر می کنید استفاده از نرم کننده در شأن شما به عنوان یک مرد نیست، بهتر است که دوباره مردی خشک و زبر باشید! تمام این موارد برای تقویت پوست شماست. هرچه پوست قوی تری داشته باشید، جلوه بهتری نیز خواهید داشت و در جذب جنس مخالف می توانید تأثیرگذار باشید. اما رقابت موجود را نیز نادیده نگیرید: تعداد مردانی که امروزه از مرطوب کننده استفاده می کنند بسیار بیشتر از آن چیزی است که شما فکر می کنید.

شما را در شرایط سختی قرار نخواهد داد

این دقیقاً برخلاف واقعیت است. این روزها به سادگی می توانید یک لوسیون بدن مخصوص آقایان پیدا کنید که فرمولی سبک و فاقد روغن بوده و متناسب با نوع پوست شما باشد. با صرف کمی وقت، برچسب را به خوبی مطالعه کنید، یا از یک فروشنده بخواهید تا به شما کمک کند! این باور قدیمی که پس از مصرف لوسیون لباس به بدن شما می چسبد هیچ مبنای واقعی ندارد - این محصولات به گونه ای طراحی شده اند تا پوست شما را با کمک رطوبت و نه چربی، مرطوب کرده و تازه نگهدارند.

این کار آنچنان سریع است که متوجه نخواهید شد

تمام مرطوب کننده های بدن که در بازار موجود هستند علاوه بر اینکه فاقد روغن هستند، به سرعت جذب پوست می شوند. همچنین ترکیبات زیادی وجود دارد که در کوتاه ترین زمان می توانید تمام نیازهای خود را برطرف کنید.  بنابراین گنجاندن این موارد در برنامه پیرایش روزانه شما ممکن است 30 ثانیه بیشتر از روزهای معمولی طول بکشد و یا حتی یک روز در میان لازم باشد که از این محصولات استفاده کنید - این زمانی است که برای در اختیار داشتن پوستی قدرتمند تر، شاداب تر و شکل ظاهری بهتر صرف می کنید.

با وجود تمام نام های افسانه ای موجود، این کار بسیار ساده است

هیچکس نمی تواند شما را مقصر کند که چرا از سایر محصولات مراقبت از پوست موجود در بازار استفاده نکرده اید و چرا نتوانسته اید به تلاش خود ادامه دهید تا بتوانید محصولات پیرایش مناسب خود را پیدا کنید. اما هرچه که نام آن را بگذارید، بسته بندی رؤیایی یا ترکیباتی افسانه ای، اصول اولیه همیشه مشابه یکدیگر و بسیار ساده هستند: مراقب پوست های خسته و ناسالم شماست و پوستی سالم تر و جوان تر را به شما هدیه می کند.  هرچند که در ابتدا کمی سخت به نظر می رسد، اما یافتن محصول مناسب برای پوست شما ارزش بسیاری دارد.