منتظر چیزی هستید؟

منتظر چیزی هستید؟

"چه سؤالی دارید؟
این سؤال ها معمولاً مطرح می شوند. فرصت خوبی است آنچه را که در جستجویش بودید در زیر پیدا کنید. "

 • موارد کلی

  1. چرا مواد تشکیل دهنده به انگلیسی نوشته شده اند؟

   لیست مواد تشکیل دهنده و ترکیبات به افرادی که دارای حساسیت هستند کمک می کند تا قبل از خرید بررسی کنند که آیا محصول مورد نظر آنها دارای موادی است که قادر به تحمل کردن آنها هستند یا خیر. این کار با انجام تنظیماتی یکپارچه در سرتاسر اروپا انجام می شود.

   به همین دلیل یک لیست از لغات توسط انجمن بین المللی (INCI: لیست بین المللی ترکیبات آرایشی) تهیه شده است که کلیه سازندگان محصولات بهداشتی و آرایشی ملزم به استفاده از آن هستند. در صورت وجود هرگونه پرسش درباره هرکدام از ترکیبات، لطفاً مستقیماً با ما تماس بگیرید. خوشحال می شویم تا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

  2. میزان مقاومت محصولات NIVEA MEN آزمایش شده چگونه است؟

   مقاومت پوستی محصولات ما قبل از توزیع و فروش محصولات به دقت مورد آزمایش قرار گرفته است. این آزمایش ها در بخش تحقیقات ما انجام شده است و همچنین توسط برخی از مؤسسات تحقیقاتی مستقل انجام گرفته است. با این وجود نمی توانیم به طور کامل نسبت به عدم بروز هرگونه واکنش مربوط به عدم مقاومت پوست تضمینی بدهیم، واکنش هایی که به دلیل حساسیت بیش از حد به هرکدام از ترکیبات سازنده محصولات ما ممکن است بروز کند.

  3. محصولات بدون الکل: حتی اگر در محصولی از الکل ستیل استفاده شده باشد و نام این الکل در لیست ترکیبات سازنده محصول عنوان شده باشد، همچنان محصول بدون الکل است؟

   در صنعت شیمی به گروهی از مواد به طور کلی واژه "الکل" اطلاق می شود. وضعیت فیزیکی آنها از مایع تا جامد است و دارای مشخصات مختلفی هستند. هنگامی که عنوان "فاقد الکل" بر روی محصولی درج می شود، این امر نشان دهنده آن است که از الکل اتیل استفاده نشده است. این الکل بخشی از مواد تشکیل دهنده نوشیدنی های الکلی است.

   در محصولات آرایشی، الکل اتیل دارای تأثیر جوان کننده و تازه کننده ای دارد. در عنوان کردن لیست کامل مواد تشکیل دهنده بر روی بسته بندی، الکل اتیل با نام "الکل یا "الکل مصنوعی" نشان داده می شود.  الکل های آلیفاتیک (مانند الکل ستیرل یا لانولین) موادی جامد هستند. به عنوان مثال از آنها به عنوان عامل رقیق کننده استفاده می شود که دارای خاصیت مرطوب کنندگی نیز هست و یکپارچگی مورد نیاز را به محصول می دهد.

  4. میزان سختی آب به کار رفته در کرم ها/لوسیون ها در چه حدی است؟

   محتوای آبی تمام امولسیون های موجود در بازار (بدون توجه به سازنده) بین  70 و 90% ca است. جدیدترین تحقیقات علمی نشان داده است که تأثیر مرطوب کنندگی سبب می شود که میزان آسیب دیدگی پوست های حساس کم شود.

   محتوای آبی کرم NIVEA مقدار 70% ca است. این یک امولسیون آب در روغن است. با وجود مقاومت پوستی فوق العاده و مشخصات بسیار خوب مرطوب کنندگی، کرم NIVEA سال هاست که از شهرت بالایی برخوردار است.

 • اصلاح

  1. کدامیک بهتر است: خیس یا خشک؟

   این امر به شرایط پوست شما بستگی دارد و اینکه به چه شرایطی عادت دارید (به عنوان مثال برای کسانی که دارای آکنه هستند توصیه می شود که از اصلاح را بر روی پوست خشک انجام دهند). مزیت اصلاح کردن بر روی پوست خیس این است که پوستی یکدست خواهید داشت، همچنین مزایای اصلاح بر روی پوست خشک این است که سرعت و سهولت بیشتری در اختیار شما خواهد بود. در هر دو حالت با مراقبتهای صحیح پس از اصلاح باید به پوست خود کمک کنید تا به سرعت به حالت اولیه خود بازگردد: مانند افترشیوهایی که دارای مرطوب کننده و انواع مختلفی از ویتامین ها هستند.

   برای هر دو مدل اصلاح خشک و خیس از سیستم اصلاح مرطوب کننده Philips استفاده شده است - یک ماشین اصلاح برقی با بهره گیری از تخصص مراقبت پوست NIVEA MEN.

  2. اگر پوستم بریده شود چطور؟

   اگر بریدگی کوچکی ایجاد شود معمولاً با کمک آب خنک می توانید مانع از خونریزی شوید. با استفاده از مدادهای مخصوص توقف خونریزی که ضد باکتری نیز هستند (در داروخانه ها موجود است) می توانید خونریزی های بیشتر را متوقف کنید.

  3. معمولاً همیشه پس از اصلاح نقاط قرمز رنگی بر روی پوستم ایجاد می شود. دلیل آن چیست؟

   دلیل این امر می تواند موارد زیادی باشد:
   آیا بر خلاف جهت رویش موها اصلاح می کنید؟
   آیا فشار زیادی بر روی تیغ وارد می کنید؟
   آیا از محصولات اصلاحی که بوی تندی دارند و حاوی الکل هستند استفاده می کنید؟
   آیا پس از شستشو بجای استفاده از حرکت ملایم بر روی پوست، حوله را با فشار بر روی پوست می مالید؟
   یا از ماشین اصلاح برقی استفاده می کنید و موها را از ریشه می کنید؟

   این حالت معمولاً زمانی که از سرعت کم دستگاه استفاده می کنید نیز رخ می دهد... در صورت ادامه بروز این مشکل، با یک متخصص پوست تماس بگیرید.

  4. معمولاً موهای من به صورت زیرپوستی رشد می کنند. این مشکل چطور رخ می دهد و چطور می توانم مانع از ایجاد این حالت بشوم؟

   رویش موها در زیر پوست معمولاً به دلیل اصلاح اشتباه رخ می دهد.

   قانون شماره 1 در هنگام اصلاح کردن پوست خیس: هرگز برخلاف جهت رویش موها اصلاح نکنید! اگر اصلاح را در جهت های مختلفی انجام می دهید با این کار موها به سرعت از سطح پوست بیرون کشیده می شوند، فشار زیادی به پوست وارد می شود و ممکن است پوست ورم کند. در مورد پوست های بسیار حساس، رشد موها بر روی سطح پوست به سختی بیشتری انجام می گیرد - موها در زیر سطح پوست باقی می مانند و در همانجا رشد می کنند.

   نکته: پاکسازی مداوم سبب می شود که سلول های مرده پوست از بین بروند. و در آخر یک نکته مهم و آن اینکه اگر پوست خوبی ندارید، با این کار به فولیکول های پوست آسیب وارد می شود و برخی مواقع جهت رشد موها تحت تأثیر قرار می گیرد، در نتیجه ممکن است موها در زیر پوست رشد کنند. معمولاً با استفاده از موچین می توانید موهای رشد کرده در زیر پوست را بیرون بیاورید (با دقت این کار را انجام دهید!) - تنها در صورتی از موچین استفاده کنید که دایره های قرمز رنگ در اطراف مو ایجاد نشده باشند. در این حالت با یک متخصص پوست تماس بگیرید.

  5. تفاوت بین ژل های شستشو، فوم ها و کرم چیست؟

   انتخاب یک محصول اصلاح معمولاً یک امر شخصی است.

   مزایای استفاده از فوم (کف) اصلاح این است که به سرعت و مستقیماً پس از خروج از قوطی می توانید از آن استفاده کنید.

   از طرف دیگر ژل شستشو بدون اینکه نیازی به تکان دادن قوطی وجود داشته باشد بر روی پوست پخش می شود. با چرخش دورانی آن در اطراف انگشت خود می توانید از مقدار کمی ژل اصلاح، حجم زیادی کف اصلاح ایجاد کنید.

   اصلاح کردن با کمک کرم اصلاح یک روش کلاسیک و قدیمی است. اما برای این کار به برس اصلاح نیاز است. برس خیس شده را با یک روش حرکت خاص درون ظرف تکان دهید تا زمانی که کف کرم مانندی ایجاد شود.

 • پس از اصلاح

  1. آیا NIVEA MEN نیز افترشیوهای بدون الکل ارائه می کند

   بله! محصولات سنسیتیو NIVEA MEN به طور خاص برای پوست های حساس در نظر گرفته شده اند (با بسته بندی سفید).

  2. آیا بدون افترشیو می توانم اصلاح کنم؟

   در صورت لزوم می توانید این کار را انجام دهید اما افترشیو سبب می شود که اصلاح کاملی داشته باشید. اگر هر روز پوست صورت خود را اصلاح می کنید، فشار زیادی بر پوست وارد می شود، اما اگر از محصولات پس از اصلاح مناسب استفاده کنید می توانید این فشار را به حد توازن برسانید.

   افترشیوهای مراقبت از پوست NIVEA MEN با کمک لیپیدها سبب احیای پوست شده و پس اصلاح پوست آن را نرم تر می کند، همچنین وجود ویتامین ها سبب محافظت از پوست شده و مراحل بازسازی پوست را تسریع می کنند.

  3. من پوست بسیار حساسی دارم، اگر از افترشیو استفاده کنم پوستم می سوزد. آیا می توانم از محصول دیگری استفاده کنم؟

   بله. معمولاً سوزشی که احساس می کنید به دلیل زیاد بودن میزان الکل و عطر در افترشیو است. از محصولی استفاده کنید که بدون بو باشد و در آن ازا لکل استفاده نشده باشد - از این رو برای پوست شما مناسب است.

  4. من از افترشیو استفاده می کنم. بعد از هر اصلاح احساس سوزش خواهم داشت؟

   نه، مطمئناًً خیر. احساس سوزش به دلیل الکل موجود در اکثر افترشیوهاست. از آنجایی که نکته مهم در استفاده از افترشیوها مراقبت از پوست است، مهم است که از محصولاتی استفاده کنید که مقدار کمتری الکل داشته باشد یا اینکه به طور کلی الکل نداشته باشد. این محصولات پوست شما را نمی سوزانند و بهترین مراقبت پوست را ارائه می کنند.

 • مراقبت از پوست صورت

  1. چرا لازم است از محصولات مخصوص پوست آقایان استفاده کنم؟

   پوست صورت مردان تفاوت های زیادی با پوست صورت زنان دارد: پوست مردان 30% ضخیم تر است و شبکه بافت پوستی فشرده تری دارد با نام subcutis (لایه زیرین پوست). همچنین مشخصات سازگارتری با آب دارد و به همین دلیل پوست مردان معمولاً در مقایسه با زنان محکم تر و کشیده تر است. معمولاً به وفور خشک نمی شود و از این رو کمتر چین و چروک بر روی آن ایجاد می شود.

   پوست مردان از مقدار زیادی چربی تشکیل شده است، از این رو مردان جوان تر ممکن است بیشتر دارای جوش های سرسیاه و ناخالصی های پوستی باشند. سیستم مراقبت 4 مرحله ای ارائه شده توسط تیم تحقیقاتی NIVEA MEN از تمیز کردن تا اصلاح و افترشیو و سپس مراقبت از پوست به طور خاص با این هدف طراحی شده است تا به این نیازهای خاص پاسخگو باشد.

  2. Q10 چیست؟

   Q10 کوآنزیم پوست است و در سلول ها انرژی ایجاد می کند. تنش و اضطراب های زندگی امروزی و بسیاری از تأثیرات سوء محیطی سبب می شود که نیاز پوست به Q10 بیشتر شود. کرم انرژی بخش NIVEA MEN حاوی Q10 کوآنزیم مورد نیاز پوست را ارائه کرده و سبب احیای پوست می شود.

  3. آیا در زمستان/در شرایطی که دمای هوا کمتر از تابستان است به محصولات پوستی متفاوتی نیاز دارم؟

   دمای پایین و هوای اتاق های گرم سبب خشکی پوست شما می شوند. به دلیل اینکه نیاز پوست به رطوبت بیشتر می شود، به کرم های بهتری نیاز است که نه تنها پوست را مرطوب می کنند بلکه کمک می کنند تا رطوبت مورد نیاز در زمستان برای مدت بیشتری ماندگاری داشته باشد.  علاوه بر آن معمولاً به فاکتور محافظت در برابر تابش نور خورشید کمتری نیاز است. توصیه می شود در زمستان از محصولات مراقبت از پوست در شب که از کیفیت بالاتری برخوردار هستند استفاده کنید.

  4. چرا در زیر چشمان حلقه های سیاه رنگ و پف ایجاد می شود و آیا کرم های مخصوص دور چشم می توانند کمکی کنند؟

   حلقه های سیاه رنگ ایجاد شده در زیر چشم و پف ایجاد شده به دلیل کمبود خواب و سبک زندگی ناسالم است. جریان خون در اطراف چشم معمولاً بسیار ضعیف است و از این رو به سادگی سبب می شود که تخلیه متابولیک به آهستگی انجام شود. کمبود خواب و مصرف الکل می تواند سبب بروز چنین مشکلاتی شود و در نتیجه به صورت پف قابل مشاهده باشد. برای دور ریختن موادی که امکان شکست آنها وجود ندارد، رگ ها گسترش پیدا می کنند. به دلیل اینکه پوست زیر چشم بسیار نازک است (در حدود 0.5 میلی متر در مقایسه با سایر بخش ها که 2 میلی متر است)، رگ ها در این قسمت به رنگ تیره دیده می شوند.

   ماساژ دادن با استفاده از یک کرم مخصوص دور چشم و خنک کننده در این قسمت می تواند تعداد دایره های سیاه رنگ را کم کند و پف موجود را کاهش دهد.

 • وب سایت

  1. چرا نمی توانم محصولاتی مانند کرم ضد آفتاب یا سایر لوسیون های پوستی را در سایت پیدا کنم؟

   سایت NIVEA MEN در حال حاضر محصولاتی را نشان می دهد که منحصراً برای آقایان طراحی شده اند.  در وب سایت NIVEA به آدرس www.NIVEA.com می توانید تمام محصولات NIVEA موجود برای آقایان و خانم ها را مشاهده کنید.

  2. چرا وب سایت NIVEA MEN برای کشور من موجود نیست؟

   NIVEA MEN به طور مداوم در تلاش است تا وب سایت های NIVEA MEN محلی را برای تمام کشورها ارائه دهد. از آنجایی که این تلاش همچنان در حال انجام است امیدواریم که در آینده نزدیک بتوانیم وب سایتی برای کشور شما اضافه کنیم.

  3. چرا نمی توانم تمام محتوای وب سایت را مشاهده کنم؟ چرا پیامی درباره نیاز به پلاگین Flash دریافت می کنم؟

   وب سایت NIVEA MEN نیز مانند بسیاری از وب سایت های مدرن و جدید از فن آوری Macromedia Flash برای محتوای انتخابی استفاده می کند. اگر در حال حاضر یک نسخه جدید از پلاگین Flash ندارید می توانید آن را به صورت رایگان از سایت www.adobe.com دانلود کنید.

  4. من نمی توانم متن روی صفحه را به خوبی ببینم. متن ها به درستی نمایش داده نمی شوند یا در محل صحیح خود قرار ندارند.

   مشکلات مربوط به نمایش متن معمولاً به دلیل تنظیمات مرورگر است که توسط کاربران ایجاد می شود (مانند اندازه متن که ممکن است روی بسیار زیاد تنظیم شده باشد)، یا ممکن است از مرورگری استفاده کنید که NIVEA MEN به خوبی برای آن بهینه سازی نشده است. برای اینکه بهترین نتایج را داشته باشید از Internet Explorer 9.0 یا بیشتر، Mozilla Firefox 12 یا بیشتر، Safari 6 یا بیشتر و Chrome 19 یا بیشتر استفاده کنید.

  5. آیا سایت NIVEA MEN از کوکی استفاده می کند؟

   NIVEA MEN از کوکی ها استفاده می کند تا پیمایش در سایت آسان شود و کاربران بتوانند تنظیمات شخصی خود را ذخیره کنند. هر کوکی ایجاد شده پس از گذشت شش ماه از زمان بازدید از سایت NIVEA MEN منقضی می شود. با تغییر تنظیمات رایانه می توانید مانع از جمع آوری کوکی ها در رایانه شوید (به اسناد مربوط به مرورگر مراجعه کنید).